Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

ak-vse-o-kamerach-230

du-banner-230x500

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

O bazénech

Výběr bazénu na zahradu nemusí být těžký

Horké letní odpoledne na vaší zahradě vám může zpříjemnit ochlazení ve vlastním bazénu. Ocení jej také děti, které se mohou vydovádět bez nutnosti návštěvy přeplněného koupaliště. A vy budete mít své ratolesti neustále pod dohledem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Zastřešení bazénů Alupol

Nabízíme kvalitní zastřešení bazénů. Jaké jsou výhody zastřešení bazénu? Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců, můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí. Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody.Vlivem sluneční energie a skleníkovému efektu se voda v bazénu rychleji ohřeje a výrazně se zvýší její teplota oproti bazénu bez zastřešení.Chrání Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Je čas zazimovat bazény

Stejně jako zahradní techniku, i bazény je na konci podzimu potřeba připravit na dlouhé zimní měsíce, tedy zazimovat.

Správný čas je před příchodem prvních mrazíků, kdy se teplota bazénové vody ustálí mezi 10 a 15 °C. Pokud začnete při vyšších teplotách, hrozí přemnožení mikroorganismů, řas a plísní. Kdyby se vám stalo, že voda zezelenala, je ji ještě před zazimováním bazénu třeba řádně vyčistit.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nadzemní bazény

V obchodních domech mají teď po Vánocích velké výprodeje všeho možného zboží a to s velkými slevami. A jedno ze zboží, které jde vyloženě na dračku, jsou nadzemní bazény. Je totiž výhodné koupit si ho teď a ne v sezoně a to kvůli penězům. Navíc výběr bazénů je stejně velký ve všech ročních obdobích.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

USSPA - český výrobce spa

Rodinná společnost USSPA, s.r.o. je lídrem českého trhu spa již řadu let. USSPA je největší specializovanou firmou svého oboru nabízející ucelený sortiment rodinných i komerčních vířivek.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe